UPG_price_d+m

Google Диск отримав редизайн на Android і iOS та значно прискорив роботу з файлами

Google змінює дизайн домашньої сторінки Диска на Android та iOS на більш компактний інтерфейс, щоб “допомогти вам легше і швидше знаходити потрібний файл”.

Сьогодні користувачі Google Workspace мають “Пріоритет” як першу вкладку на нижній панелі. Незабаром вона буде називатися просто “Головна”, як це вже відбувається в особистих акаунтах. (Можливо, Google також замінить “Робочі простори” на “Відмічені” для всіх користувачів).

На верхній вкладці “Пропоновані” більше не будуть використовуватися картки, які містять прев’ю файлу. Ця мініатюра завжди була занадто маленькою, щоб її можна було розгледіти. Замість цього Google Диск переходить до перегляду у вигляді списку, щоб показати набагато більше файлів, які “нещодавно були відкриті, надані або відредаговані”. Нещодавні дії, такі як коментарі та відповіді, відображаються під назвою файлу.

Вкладка “Сповіщення” замінюється на стрічку “Активність”, яка нещодавно була запущена для веб-версії. Картки використовуються для відображення “елементів, які потребують вашої уваги, таких як запити на доступ, що очікують на розгляд, нещодавні коментарі й ті, що очікують схвалення”.

Актуальні скріншоти також показують нову круглу кнопку «Камера» (плаваюча кнопка дії) над існуючою для “Нового файлу/папки”, яка більше не є квадратом. Це своєрідний вибір дизайну, який може бути визнанням Google того, наскільки популярною є функція мобільного сканування.

Тим часом якщо ви не хочете використовувати домашню вкладку, додаток просто відкриється на тій вкладці, яку ви використовували востаннє, наприклад, “Спільний доступ” або “Файли”.

Багато користувачів, ймовірно, просто використовують подання “Файли” по аналогії з “Моїм диском” у веб-версії. Нова домашня сторінка з’явиться у Google Диску для Android та iOS протягом найближчих тижнів. Вона “доступна для всіх клієнтів Google Workspace і користувачів з особистими акаунтами Google”.

Джерело 9to5google

Не пропустіть