Google дасть можливість заробити користувачам своїх послуг

Компанія Google презентувала мобільний додаток TaskMate, який дуже цікавий тим, що дає можливість заробити гроші, виконуючи деякі завдання. На даний момент додаток перебуває на стадії закритого бета-тестування і недоступний широкому загалу, але очікується, що незабаром компанія розпочне відкрите бета-тестування.

Користувачі цього додатку отримують пропозиції щодо проходження опитувань, які базуються на нещодавніх покупках чи досвіді користування різноманітними програмними продуктами Google (поштовим сервісом Gmail, голосовим асистентом Google Assistant та відеохостингом YouTube). Ці завдання дають можливість отримати спеціальні бонусні бали в Google Play Store, за рахунок яких згодом можна буде оплачувати додатки та підписки у цьому магазині.

У сервісі доступні й складніші задачі, виконуючи які, користувач може отримати повноцінні гроші, а не лише бонуси для конкретних цілей. На даний момент TaskMate доступний лише у індійському регіоні, де користувачам пропонують зробити фотографію найближчого ресторану, дати відповідь у опитуванні чи перевірити коректність перекладу з англійської на хінді і т.д. Є й простіші завдання, які можна виконувати вдома, наприклад, розшифровуючи пропозиції та записуючи ніг – завдяки цьому при голосовому вводі сервіси Google будуть краще розпізнавати англійську мову від носіїв з Індії.

Не пропустіть