Google анонсувала нові TWS-навушники Pixel Buds з активним шумозаглушенням

Знайома назва, повністю новий дизайн.

На черговій презентації Made by Google технологічний гігант показав нове покоління бездротових навушників Pixel Buds. Якщо назва звучить знайомо, то ви не помилилися: так само називався аксесуар 2017 року. Втім, різні покоління не переплутати навіть без цифр у назві.

Головною особливістю Pixel Buds стала технологія активного шумозаглушення – оцінить кожен, хто часто їздить в метро. Звук буде автоматично адаптуватися в залежності від навколишнього середовища. При цьому в кожному навушнику є невеликий отвір, який пропускає трохи повітря і навколишніх звуків – так використовувати аксесуар комфортніше і ви не втратите зв’язок з тим, що відбувається навколо.

Компанія заявила, що на відкритому місці навушники будуть утримувати зв’язок зі смартфоном «на відстані футбольного поля». При використанні в приміщенні сигнал буде зберігатися, навіть якщо смартфон і Pixel Buds поділяють три кімнати. Як і попереднє покоління, новинка підтримує голосове управління «Google Асистент». Помічник можна використовувати в якості перекладача, не торкаючись до смартфону.

Навушники забезпечують 5 годин безперервного прослуховування музики від однієї зарядки і 24 години роботи із зарядним чохлом. Сам чохол виглядає куди краще, ніж попереднє покоління. Для порівняння, ось як виглядала модель 2017 року:

Реліз Pixel Buds відбудеться навесні 2020 року, коштуватиме новинка буде 179 доларів. Більше подробиць компанія повідомить вже в найближчі місяці.


Не пропустіть