Galaxy Z Fold 3 стане першим Samsung з піддисплейною фронтальною камерою

Згідно з останніми даними, вже у травні або червні цього року повинен бути випущений гнучкий смартфон Samsung Galaxy Z Fold 3. Зараз з’явилися нові відомості про модель – вона повинна отримати деякі інноваційні фішки, у тому числі піддисплейну фронтальну камеру, що зробить його першим смартфоном з такою фішкою.

Як заявляє інсайдер, Samsung Galaxy Z Fold 3 зможе випередити Xiaomi Mi MIx 4, який повинен отримати піддисплейну фронтальну камеру. Незважаючи на те, що така камера вже є в ZTE Axon 20 Pro та незабаром з’явиться у ZTE Axon 30 Pro, моделі цієї компанії на даний момент не користуються популярністю. Скоріш за все, технологія стане популярнішою після виходу Samsung Galaxy Z Fold 3 та Xiaomi Mi Mix 4.

Очікується, що Samsung Galaxy Z Fold 3 отримає дисплей з діагоналлю 7.5 дюйма, а не 7.6 дюйма, як у його попередника. Об’єм акумулятора також буде зменшений – від 4500 мАг до 4380 мАг. Він отримає літієвий акумулятор, який буде виготовлятися за технологією Samsung SDI.

Також очікується, що Samsung Galaxy Z Fold 3 отримає захисне скло нового покоління, яке буде товстішим та більш міцним. Очікується, що твердість за шкалою Мооса досягне позначки 5, що буде важливо, адже смартфон стане першим у модельному ряду гнучких смартфонів Samsung з підтримкою стилуса S Pen.


Не пропустіть