Футуристичний пікап Ілона Маска знявся в кліпі репера

Також у кліпі "засвітилася" ще пара пристроїв, виготовлених його компаніями

Буквально вчора, 28 грудня, в мережі з’явилося нове відео на пісню Gang Gang американського репера Тревіса Скотта, в якому уважні глядачі відразу ж угледіли незвичайний автомобіль і квадроцикл. І так, йдеться про нещодавно анонсований Cybertruck від Tesla, який, до слова, так і не з’явився в продажу, що говорить про те, що появі пристрою в кліпі найімовірніше посприяв керівник компанії Ілон Маск.

Також, крім фірмового електропікапа і квадроцикла Tesla в кліпі з’явилися інші пристрої, виготовлені компаніями Маска, в тому числі і вогнемет Not A Flamethrower, продажем якого займалася його ж компанія The Boring Company. При цьому важливо розуміти, що Тревіс Скотт і Ілон Маск точно знайомі – вони як мінімум зображені на загальному знімку, зробленому в грудні поточного року на різдвяній вечірці сім’ї Кардашьян.

Нагадаємо, що Tesla офіційно заявила про те, що за її планами виробництво Cybertruck має початися вже у 2021 році, при цьому як мінімум один екземпляр даного автомобіля явно існує – швидше за все, це особисте авто Ілона Маска, на якому він ще в листопаді їздив до ресторану з друзями.

Джерело YouTube

Не пропустіть