Fortnite запровадив нові обмеження: що це означатиме для гравців

У свіжому оновленні Fortnite з’явилася можливість встановлення вікових рейтингів прямо всередині гри. Ці зміни призвели до блокування деяких “дорослих” ігрових скінів для гравців з рейтингом Everyone або Everyone 10 Plus.

“Хоча у Fortnite існує безліч косметичних засобів для будь-якого гравця, невелика частина з них несумісна з ігровим рейтингом E або E10+ (або регіональним еквівалентом). Гравці побачать нову іконку у своєму гардеробі та в Магазині предметів, яка вказує, які екіпіровки та аксесуари не можна використовувати на островах, якщо їхній рейтинг нижчий за певний поріг”, – йдеться в блозі розробників Fortnite.

Наразі близько 7% предметів у Fortnite можна використовувати лише в іграх з рейтингом Teen (“Підлітковий”). Це дає батькам можливість користуватися новими параметрами батьківського контролю Epic, щоб встановити вікові обмеження для контенту відповідно до власних уподобань. Ці функції можна використовувати для того, щоб заборонити дітям перегляд контенту, який має вищий рейтинг.

У компанії Epic Games повідомили, що протягом наступного року планують адаптувати “більшість” блокованих костюмів так, щоб їх можна було використовувати у всіх режимах гри, “автоматично налаштовуючи їх зовнішній вигляд”. Розробники навели гіпотетичний приклад видалення пістолета, прикріпленого до ноги костюма персонажа Агент Пілі.

Джерело Fortnite

Не пропустіть