Facebook загрожує більш $ 300 млн штрафу через слабкий захист персональних даних користувачів

По $ 1,1 млн за кожен окремий випадок

Як стало відомо, австралійська комісія з питань захисту інформації виступила із звинуваченням в бік найбільшої соціальної мережі на планеті – Facebook. Регулятор звинувачує дітище Марка Цукерберга в слабкому захисті персональних даних користувачів, через що в цілому компанії загрожує більше 300 млн доларів штрафу.

Особиста інформація австралійських користувачів Facebook була розкрита і передана з додатком This is Your Digital Life з метою, відмінною від заявленої при зборі даних, що порушує національний закон про конфіденційну інформацію та захист персональних даних. <...> Його користувачі не могли здійснювати розумний вибір і контролювати те, як їх особиста інформація буде розкрита. Ці дії Facebook зробили особисті дані 311 127 австралійських користувачів доступними для продажу і використання, в тому числі з метою політичної реклами“, – йдеться в офіційній заяві австралійського регулятора.

Варто відзначити, що згідно з наявними даними, Facebook можуть оштрафувати на 1,1 млн доларів за кожен окремий випадок порушення закону, яких в цілому накопичилося понад 300 тис штук.

Не пропустіть