Еван Бласс показав новий смартфон Motorola

Однією з перешкод на шляху до повноекранного смартфона є фронтальна камера. Індустрія рухається до того, щоб запропонувати технологію, що дозволяє помістити її під екран, але саме рішення ще сире і потребує доопрацювання.

Ось і доводиться виробникам хитрувати з її виконанням. Одним з виходів є установка висувного механізму за принципом перископа. Пристрої з подібною селфі-камерою є в модельному ряду Xiaomi, Huawei, Vivo і OnePlus. Схоже, що цим же шляхом піде і Motorola.

Відомий мережевий інформатор Еван Бласс опублікував рендер фронтальної панелі невідомої моделі Motorola. Тут немає ніяких вирізів і виїмок, що може вказувати на те, що смартфон отримає висувну селфі-камеру.

На жаль, творці не стали доводити до мінімальної товщини нижнє підборіддя. Воно є, і там ще й накреслили назву компанії-виробника.

Що це за мобільник і коли дебютує, перевіреної інформації немає. Передбачається, що це може бути майбутній Moto G8 і його анонс може припасти на виставку MWC 2020 року, яка пройде в лютому наступного року.

А зараз компанія готує до дебюту Motorola One Zoom, а пройде він на виставці IFA 2019. Новинка буде виділятися квадрокамерою, акумулятором ємністю 4000 мАг і чіпом Snapdragon 675.


Не пропустіть