Ethereum вже незабаром зможе перегнати Bitcoin

За словами Тодда Морлі, співкерівника та колишнього виконавчого директора інвестиційної компанії Guggenheim Partners, який зараз є інвестором та підприємцем у області криптовалют та блокчейну, опублікував досить цікаву заяву. За його словами, у Ethereum “значно більша корисність”, ніж у Bitcoin.

Він також вважає, що незабаром Ethereum може обігнати Bitcoin, при цьому відзначаючи, що за останні 12 місяців дуже виросла популярність так званого “децентралізованого фінансування”. Мова йде про криптотехнології, які побудовані на технології Ethereum, що призначені для створення фінансових інструментів. Через це традиційні банки можуть бути витіснені новими технологіями, що сприяє росту цін на Ethereum.

Ріст цін на Ethereum перевищує теми росту Bitcoin: Ethereum виріс вже на 1000% у порівнянні з 300%, на які виріс Bitcoin, навіть враховуючи нещодавнє падіння цін. Ринкова капіталізація Ethereum (загальна вартість усіх токенів у оборотів) піднялася майже до 300 мільярдів доларів, що трохи менше, ніж половина вартості всіх Bitcoin (вона, нагадаємо, складає майже 700 мільярдів доларів).

Кількість розробників сервісів Ethereum протягом шести років підряд щорічно збільшується у 20 разів. Це значно перевищує ті показники, про які йде мова у законі Мура, де сказано, що швидкість обчислювань подвоюється кожні 24 місяці разом з ростом кількості транзисторів, які розміщуються на кристалі інтегральної схеми. Надаємо, що на даний момент вартість Ethereum складає близько 2800 доларів, а Bitcoin – близько 39000 доларів.


Не пропустіть