Epic Games будує ваші плани на вихідні завдяки новій безплатній AAA грі

Магазин Epic Games продовжує щотижня пропонувати своїм користувачам безплатні ігри. Ця стратегія має на меті охопити ширшу аудиторію та конкурувати зі Steam, руйнуючи геймерські звички. Хоча якість останніх безплатних ігор викликає суперечки, Epic Games зробила вражаючі кроки в минулому, наприклад, запропонувавши GTA V. На щастя, компанія прагне врахувати критику і цього тижня пропонує Deus Ex: Mankind Divided.

Згідно зі сторінкою розробника, Deus Ex: Mankind Divided – це кіберпанк RPG, де ваш вибір формує сюжет. Ви граєте за Адама Дженсена, удосконаленого таємного оперативника, який має намір ліквідувати Ілюмінатів, тіньову групу, що веде змову за контроль над майбутнім людства.

Хоча гра вийшла у 2016 році, її позачасові теми та захопливий геймплей роблять її цікавою навіть у 2024, доводячи, що вона стоїть осібно від нещодавніх релізів. Якщо це схоже на вашу гру, ви можете завантажити Deus Ex: Mankind Divided безплатно в Epic Games Store до 21 березня 2024 року. Перевірте це тут.

Більше того, системні вимоги розроблені для доступності, щоб забезпечити приємний ігровий процес на різних специфікаціях комп’ютерів. Потрібна мінімальна відеокарта AMD Radeon HD 7870 або NVIDIA GeForce GTX 660. Решта системних вимог наведені нижче:

Джерело GIZMOCHINA

Не пропустіть