Емулятор ретро-ігор RetroArch вийшов в Steam

Тепер можна буде запускати класичні і дуже старі ігри прямо з бібліотеки Steam в пару натискань

Якщо протягом останніх кількох років ви запускали класичні ретро-ігри на своєму ПК, то велика ймовірність, що використовували ви саме RetroArch. Це просунуте і вельми доброзичливий додаток, який спрощує установку, настройку і запуск старих ігор через емулятор.

Тепер використовувати програму для запуску улюблених проектів буде ще простіше, адже розробники запустили RetroArch в Steam, надаючи вам доступ до класичних ігор прямо з вашої бібліотеки. Ймовірно, затятим шанувальникам культових релізів це дійсно спростить життя.

На поточний момент сторінка RetroArch в Steam вже з’явилася, вона вказує нам на софт-лаунч, який відбудеться 30 липня. Швидше за все, версія програми для Steam буде пропонувати геймеру точно такий же набір функцій і можливостей, що і оригінальний додаток, який можна завантажити з офіційного сайту.

Розробники повідомляють, що спочатку запланований «базовий реліз», який надасть всі функції RetroArch для платформи Windows. Версії для Mac і Linux теж будуть опубліковані.Трохи пізніше творці проекту планують зайнятися поліпшенням програми і розширенням її можливостей.

«Як тільки відбудеться «початковий» реліз, ми зможемо приступити до використання більш розширених функцій Steam», – повідомляють розробники RetroArch.

Фанати сподіватися, що запуск RetroArch в Steam дозволить комфортніше користуватися потоковим мовленням ретро-ігор через Steam Link.

Крім того, розробники проекту працюють над інструментами, які дозволять запускати ігри на основі дисків від платформ на зразок Saturn або PlayStation, прямо як при запуску проекту з реального компакт-диска. Також варто відзначити, що новинка надає можливість запускати ретро-ігри через емулятори, але самі ігри вам потрібно буде завантажувати зі сторонніх ресурсів.


Не пропустіть