Електричний кросовер з Windows, на якому можна грати в ігри, продають на замовлення

Відмінна можливість купити автомобіль, щоб потім на ньому монтувати відео, дивитися серіали і не тільки

На автосалоні в Нью-Йорку, який проходить прямо зараз, показали безліч цікавих автомобілів, але електричний кросовер Indi One точно заслуговує на окреме місце на п’єдесталі найнезвичайніших проектів.

Справа в тому, що даний електрокар обладнаний повноцінним комп’ютером з досить продуктивними компонентами та операційною системою Windows 10. Наприклад, у передній частині кузова транспортного засобу під капотом із прозорого пластику потенційний власник знайде ПК на процесорі Intel Core i7. На жаль, інформація про дискретну відеокарту не надходила.

Але це не завадило виробнику цікавого електрокара заявити про те, що на автомобілі можна грати в сучасні відеоігри, монтувати ролики для соціальних мереж, працювати з документами чи таблицями або навіть майнути криптовалюту.

Все, що відбувається, буде відображатися на двох 15-дюймових дисплеях, які успішно займають майже всю передню панель салону, а ще там є п’ять камер (три всередині салону і дві зовні) для відеоконференцій та стрімів. Втім, без дискретної відеокарти топового рівня продати всі обіцянки творців автомобіля досить складно.

Та й вартість «ігрового монстра на колесах» дуже велика — за базову версію невідомий ринку виробник запитує 45 тисяч доларів. У цьому випадку власник отримає передній привід та один електромотор потужністю 279 кінських сил, а запас ходу становитиме 370 кілометрів. Говорити про інші комплектації виробник наразі не готовий, але вже відкрив збір попередніх замовлень — вже у 2023 році, якщо вірити інформації зарубіжних видань, перші покупці отримають свої електричні кросовери з ПК під капотом.Не пропустіть