Експерти з’ясували, як перегляд серіалів може змусити “розумні” колонки стежити за користувачами

З'ясувалося, що колонка може активуватися через серіал до 19 разів на день

Завдяки новому дослідженню, заснованому на ряді експериментів, експерти з’ясували, як перегляд серіалів може змусити “розумні” колонки стежити за користувачами. Вчені Північно-Східного університету і Імперського коледжу Лондона вивчили реагування ряду популярних колонок, у числі яких Amazon Echo, Apple HomePod і Google Home, на серіали.

В ході експерименту вчені відтворювали контент Netflix поруч з колонками близько 125 годин, перевіряючи активність голосових асистентів. З’ясувалося, що перегляд серіалів змушує колонку активуватися завдяки діалогам, в яких присутні певні слова, що, в свою чергу, і сприяє стеженню. Крім того, вчені проводили цей експеримент декілька разів, щоб встановити слова, які дозволяють активуватися колонці і здійснювати запис голосу користувача, тим самим здійснюючи стеження.

В результаті з’ясувалося, що активація колонки під час перегляду серіалів може відбуватися до 19 разів на день, причому найбільш вразливими виявилися HomePod і асистент Microsoft Cortana, саме вони показали себе як найбільш схильні до випадкових записів.

Джерело CDRinfo

Не пропустіть