E Ink презентувала новий формат прототипу ePaper

Сьогодні керівництво компанії E Ink представило досить незвичайний варіант свого довгоочікуваного концепту подвійного гнучкого дисплея під назвою ePaper – і ця новина не могла не втішити більшу частину шанувальників компанії, оскільки саме вона останнім часом задає основні і найважливіші тенденції в світі сучасної мобільної та спеціальної портативної техніки. Цього разу команда інженерів і відлагоджувачів компанії E Ink продемонструвала новий варіант свого раннього прототипу складного дисплея на основі технології електронного паперу, який також втішив відчутно більш гнучким рівнем рухливості і надійності.

З урахуванням того, що E Ink є досить цікавим концептом напів-паперового, напів-цифрового дисплея на перший погляд, стає зрозуміло, що багато сторонніх виробників мобільних пристроїв і технологій можуть захотіти використовувати саме такий тип дисплею. Саме на цьому акцентує компанія E Ink, оскільки вона раніше стверджувала, що має намір настільки серйозно покращити функціонал і головні особливості нового гнучкого дисплея, що відразу ж приверне увагу великої кількості інших виробників.

Так воно, власне кажучи, і сталося, оскільки ePaper тепер має великий розмір і більш гнучку можливість роботи з двома дисплеями одночасно, що було певною проблемою у ранніх версіях. При цьому додатковий блок роботи полягає в тому, щоб запропонувати користувачам можливість переключати різні режими при роботі з різним контентом на такому дисплеї.

Джерело Slashgear