Дизайн OnePlus Watch 2 та ключові характеристики стали відомі напередодні запуску

Чутки про наступника OnePlus Watch зростають завдяки нещодавнім сертифікаційним спискам. Напередодні очікуваного запуску, ймовірні 5K-рендери показали дизайн OnePlus Watch 2. Крім того, були розкриті найважливіші технічні характеристики смарт-годинника. Пропонуємо вашій увазі вичерпний огляд усього, що ми знаємо про OnePlus Watch 2 на сьогодні.

Схоже, що OnePlus продовжує використовувати дизайн з круглим циферблатом у своєму новому годиннику OnePlus Watch 2. 5K-рендери, люб’язно надані MySmartPrice, показали повний дизайн смарт-годинника, який має незвичайний горн, схожий на Apple Watch Ultra, на одному з боків.

Смарт-годинник матиме решітку динаміка на одній стороні та дві кнопки на іншій. Крім того, у звіті також містяться ключові технічні характеристики майбутнього смарт-годинника. Апаратне забезпечення включає 1,43-дюймовий AMOLED-дисплей і чіпсет Snapdragon W5 Gen 1 від Qualcomm.

У звіті згадується, що він може зберегти власну платформу RTOS, але було б незвично, якби OnePlus живила пристрій від неї, коли він оснащений новітнім чіпсетом. Отже, все ще є надія, що OnePlus Watch 2 може вийти з wearOS від Google.

Що стосується запуску, то очікується, що OnePlus Watch 2 вийде на ринок у 2024 році. Сподіваємось, разом з OnePlus 12, який ми можемо побачити вже наступного місяця. Очікується, що майбутній флагманський смартфон OnePlus вийде на ринок Китаю в грудні. Він матиме камеру з перископічним зумом, а також набагато яскравіший дисплей, ніж його попередник. Він може з’явитися на світових ринках на початку 2024 року, якщо бренд дотримуватиметься звичного графіку запуску.

Джерело 91mobiles

Не пропустіть