UPG_price_d+m

Флагманський OnePlus 12 з’явився на сертифікації 3C та отримав швидку бездротову зарядку і збільшений акумулятор

Згідно з попередніми чутками, OnePlus 12 буде представлений вже найближчим часом, більш того – компанія готується випустити смартфон навіть раніше, ніж очікувалося. Насправді ми могли б побачити, як телефон з’явиться до кінця цього місяця в Китаї, і остання сертифікація 3C може це підтвердити.

Телефон з’явився на китайському сайті 3C разом з дротовим зарядним пристроєм потужністю 100 Вт, що підтверджує початкові чутки про те, що швидкість заряджання не зміниться. У лістингу показано зарядний блок з напругою 11 В/9,1 А, що точно відповідає характеристикам OnePlus 11.

Однак, відомий оглядач DIgital Chat Station на Weibo також додає, що телефон поверне швидку бездротову зарядку потужністю 50 Вт, а ємність акумулятора збільшиться до 5400 мАг. Безумовно, поліпшення, на які варто з нетерпінням чекати.

Згідно з останніми повідомленнями, OnePlus 12 також отримає 6,82-дюймову OLED-панель з частотою оновлення 120 Гц, SoC Snapdragon 8 Gen 3, камеру з 3-кратним оптичним зумом, а тизер, опублікований кілька днів тому, підтвердив наявність нового сенсора Sony Lytia.

Нагадуємо, що завдяки своїм технічним характеристикам флагман OnePlus 12 вже став абсолютним рекордсменом в AnTuTu, набравши вражаючі 2,11 млн балів.

Джерело Weibo

Не пропустіть