Додаток “Всеукраїнська школа онлайн” став доступним для iOS

Мобільний додаток “Всеукраїнська школа онлайн”, який декілька днів тому став доступним для девайсів під управлінням операційної системи Android, про що розповіли у Міністерстві цифрової трансформації. Зараз стало відомо, що у App Store вже також можна завантажити цей додаток.

В плані функціональних можливостей iOS-версія повністю еквівалентна в плані функціональності Android-клієнту. Нагадаємо, що цей додаток був вперше презентований минулого тижня, і спершу він став доступним для завантаження через магазини Google Play та AppGallery.

Через додаток в учнів є можливість отримати доступ до всіх навчальних матеріалів, які доступні в рамках освітньої платформи. У учнів є можливість обговорювати пройдений матеріал, а також спілкуватися між собою. На даний момент платформа ще в активній розробці, але функціонал повинен постійно рости.

За словами розробників цього програмного забезпечення, можливості додатку повинні постійно розширюватися, завдяки чому користування стане зручнішим та продуктивнішим. Вже до 1 вересня цього року розробники планують повністю інтегрувати навчальну програму з 5 по 11 клас у мобільний додаток.


Не пропустіть