Daimler тестує безпілотні вантажівки на звичайних дорогах

Основне завдання випробувань - протестувати технологію і визначити її готовність до роботи в складних умовах

Daimler ще на один крок наблизився до реалізації свого плану щодо безпілотних вантажоперевезень. Автомобілебудівний концерн починає тестувати безпілотні вантажівки з четвертим рівнем автономності (це означає, що в певних ситуаціях автопілот може повністю взяти на себе керування машиною) на дорогах загального користування в штаті Вірджинія. Про це Daimler повідомив на своєму офіційному сайті.

В ході випробувань фури будуть їздити з порожнім кузовом. У кабіні завжди буде знаходитися водій, тому що автопілот ще може не впоратися з деякими ситуаціями, які виникають на дорогах загального користування. За роботою системи також буде спостерігати технічний фахівець.

Тести будуть проходити до кінця 2019 року. Основне завдання випробувань – протестувати технологію і визначити її готовність до роботи як в нормальних, так і в важких умовах (наприклад, під час дощу, туману і так далі). При цьому видання Engadget відзначає, що навіть якщо тестування пройде успішно, ймовірність того, що безпілотні вантажівки Daimler почнуть перевозити вантажі найближчим часом дуже мала, тому що є ще багато нюансів, пов’язаних з роботою системи автоматичного управління автомобілем в комплексі. І на налагодження всіх параметрів можуть піти роки.

Проте це важливий крок не тільки для Daimler, а й для всіх автомобілебудівних компаній, що займаються розробкою безпілотних автомобілів.

Джерело daimler.com

Не пропустіть