UPG_price_d+m

Cruise відкликає 950 роботаксі через інцидент з пішоходом

Компанія Cruise прийняла рішення відкликати 950 безпілотних автомобілів у США після того, як одне з роботаксі наїхало на пішохода. За інформацією підрозділу безпілотних автівок General Motors, це пов’язано з некоректною реакцією підсистеми виявлення зіткнень програмного забезпечення Cruise Automated Driving Systems (ADS) після аварії, повідомляє агентство Reuters.

Національна адміністрація безпеки дорожнього руху США (NHTSA) також підтвердила цю інформацію, вказавши на технічний дефект. Для підрозділу GM Cruise це є черговою технічною складністю, яка залишає питання щодо надійності їхньої технології.

Крім того, компанія зазнає тиску, проводячи два федеральні розслідування щодо безпеки своїх автомобілів. Це стає важливим випробуванням для Cruise, яке є ключовим елементом планів зростання General Motors. Генеральний директор компанії, Мері Барра, прогнозує, що до 2030 року дохід від Cruise може сягнути 50 мільярдів доларів, але ці плани стикаються з фінансовими втратами – тільки у третьому кварталі 2023 року вони перевищили 700 мільйонів доларів.

Джерело Reuters

Не пропустіть