Черговий скандал з Apple – iPhone 6 вибухнув у руках користувача

У Мережі постійно з’являється інформація про ситуації, коли різні смартфони вибухають або загораються в руках користувачів. Зараз стало відомо про таку саму ситуацію – житель Техаса Роберт Франклін (Robert Franklin) подав у суд на компанію Apple через вибух iPhone 6, який був на зарядці, і через травми, які він отримав внаслідок вибуху. В рамках цієї справи Франклін планує отримати 5 мільйонів доларів.

За словами позивача, його iPhone мав некоректно функціонуючий акумулятор, оскільки він відчутно нагрівався під час зарядки. Користувач використовував цей iPhone 6 ще з 2018 року, а вибух відбувся 15 серпня 2019 року. На жаль, невідомо, чи цей iPhone при покупці був у вжитку, чи був повністю новим.

Позивач розповів, що у день вибуху він слухав музику на своєму iPhone 6, і відтворення несподівано зупинилося. Для того, щоб перевірити, що сталося, він взяв свій iPhone, і в цей момент він вибухнув. Через вибух у Роберта Франкліна були травми обличчя та очей, також через неочікуваний вибух він впав та вивихнув зап’ястя.


Не пропустіть