ChatGPT тепер доступний у багатьох моделях Volkswagen

ChatGPT тепер доступний для багатьох моделей Volkswagen, включаючи всі автомобілі електричного сімейства, нові Golf, Tiguan і Passat. Поки що ця інтеграція відбувається лише в Європі, а в Північній Америці вона буде доступна найближчим часом.

Що саме це означає? ChatGPT був інтегрований у власний голосовий асистент IDA від Volkswagen, щоб доповнити сервіс і додати більше можливостей, подібно до того, як Apple співпрацює з платформою OpenAI. Це означає, що клієнти можуть краще спілкуватися з автомобілем, використовуючи природну мову, що дозволяє асистенту “відповідати на запитання на різні теми”. IDA вже може керувати голосовим регулюванням клімату та навігацією, але з додаванням ChatGPT все повинно працювати трохи плавніше.

Volkswagen також заявляє, що оновлений голосовий асистент може надавати інформацію про туристичні визначні пам’ятки, повідомляти про футбольні матчі та допомагати розв’язувати математичні задачі. Тобто все те, для чого використовується звичайний ChatGPT, тільки в автомобілі. З цією метою Volkswagen заявляє, що водіям не доведеться відволікати погляд від дороги під час використання цього сервісу.

Щодо конфіденційності, компанія заявляє, що запит надсилається до хмари лише тоді, коли IDA не може з ним впоратися, так само, як працює Apple Intelligence. Запит надсилається анонімно, тому ChatGPT не отримує жодних даних про ваш автомобіль. Його також можна повністю деактивувати через область налаштувань додатка Volkswagen.

Інтеграція з ChatGPT почнеться в США з автомобілями 2025 року, а глобальний реліз відбудеться незабаром після цього. Він також доступний іншими мовами, окрім англійської, що завжди приємно дивує. Система може працювати з іспанською, чеською та німецькою мовами.

Джерело Engadget

Не пропустіть