Casio випустила захищений розумний годинник серії G-SHOCK

Датчик пульсу, повідомлення зі смартфона, зарядка від сонця, GPS і не тільки.

Японська компанія Casio представила нову модель ударотривкого електронного годинника G-SHOCK GBD-H1000. Вона отримала брутальний корпус із захистом від води (20 АТМ) і елементами оформлення з високоміцного полімеру.

Годинник оснащений оптичним пульсоміром і набором датчиків для відстеження фізичної активності, рівня кисню в крові, напрямки руху, перепадів висоти, температури і атмосферного тиску. Вбудований модуль GPS дозволяє зберігати маршрути переміщень, які по Bluetooth передаються на смартфон.

Присутня функція автоматичної корекції часу, а також традиційні будильники, таймери, секундоміри і навіть можливість перегляду повідомлень зі смартфона. Всі сповіщення про нові події можуть супроводжуватися вібрацією. У дисплея передбачене світлодіодне підсвічування.

Заряджаються G-SHOCK GBD-H1000 від спеціального USB-коннектора, як і будь-які інші розумні годинники, але також він може підживлюватися від сонячної енергії. З боку автономності заявлено близько 12 місяців – це в режимі постійного підрахунку кроків і повідомлень. При безперервному вимірюванні пульсу батарейки вистачить на 66 годин роботи, а з GPS – на 14 годин.

Ціна GBD-H1000 в Японії склала 50 000 єн без урахування податків. Модель доступна в чотирьох кольорах.

У минулому році Casio випустила захищений годинник PRO TREK Smart на базі мобільної платформи Wear OS і надміцну модель G-Shock Mudmaster GG-B100 із вбудованим крокоміром.


Не пропустіть