Були розкриті нові подробиці Windows 10X

Нещодавно, компанія Microsoft повідомляла, що має в планах випустити спеціальну версію операційної системи Windows 10X для планшета Surface Neo, котрий презентували на жовтневій презентації.

Але, документ котрий потрапив в мережу розкрив декілька нових деталей, поміж того, що ОС буде сумісною з іншими пристроями.

  • Меню «Пуск» буде перейменовано в «Засіб запуску», котрий спростить пошук додатків, інформації та документів в мережі. Усе це можна буде втілювати лише в одному меню.
  • Контент та результати пошуку в меню, будуть оновлюватись в залежності до вимог користувача.
  • Поліпшено можливість аутентифікації Windows Hello по розпізнаванню облич. Цей процес займатиме дещо менше часу, тому що ідентифікація буде відбуватися без відкриття шторки блокування.
  • Можливо, буде оновлено файловий менеджер. Акцент зроблять на сенсорному управлінні та спрощенні доступу до документів, що зберігаються на хмарних сервісах.
  • Зміни торкнуться і «Центр повідомлень», а також меню швидких налаштувань системи. Користувачі отримають можливість розставляти пріоритети в відображенні тієї чи іншої інформації.

Microsoft не вагалася, та поспішно видалила документ після його витоку в мережу. Вихід платформи разом з Surface Neo очікується у 2020 році. Як зазначено в документі, ОС буде працювати і на інших пристроях з двома екранами.

Джерело Theverge

Не пропустіть