Без жодного анонсу: нові iPad Air вже доставляються до США та інших країн

Як повідомляється, нове покоління iPad Air вже відправляється до Сполучених Штатів та інших країн у рамках підготовки до запуску.

Чутки походять від інсайдера, відомого як “Instant Digital”, який стверджує, що виробники в Китаї зараз відправляють iPad Air 2024 року у двох розмірах за кордон. Користувач Weibo стверджує, що “все готово” до запуску.

За чутками, шосте покоління iPad Air матиме чіп M2, оновлену задню камеру та покращені технічні характеристики, такі як Bluetooth 5.3 та Wi-Fi 6E. Найважливішим є те, що iPad Air, як і Apple Watch, iPad Pro, MacBook Air та MacBook Pro, вперше буде доступний у двох розмірах.

Один з варіантів розміру буде таким же, як і у попередніх двох поколінь – 10,9 дюймів, тоді як нове поповнення лінійки, очевидно, буде дзеркальним відображенням 12,9-дюймової моделі iPad Pro.

Останні повідомлення, що надходять з Азії, свідчать про те, що Apple анонсує нові моделі iPad у вівторок, 26 березня. За словами Марка Гурмана з Bloomberg, Apple планує випустити нові моделі iPad Air і iPad Pro приблизно в кінці березня або у квітні. Останні дані вказують на те, що новий iPad Pro, швидше за все, буде представлений у квітні.

Джерело MacRumors

Не пропустіть