Бета-версія iOS 17.2 дозволяє записувати просторове відео для Vision Pro на iPhone 15 Pro

Разом з іншими оновленнями камери в iPhone 15 Pro, у вересні Apple також оголосила, що пристрій зможе знімати просторове відео для Vision Pro. Ця функція з’явилася в новому випуску iOS 17.2 beta 2.

У додатку “Налаштування” з’явився новий перемикач “Просторове відео для Apple Vision Pro”. Apple пояснює, що відео записується з роздільною здатністю 1080p при 30 кадрах в секунду:

Записуйте просторове відео з надзвичайною глибиною для перегляду в додатку “Фотографії” на Apple Vision Pro. Для досягнення найкращих результатів тримайте iPhone у горизонтальній орієнтації та стабільно під час запису. Відео записується зі швидкістю 30 кадрів в секунду з роздільною здатністю 1080p. Хвилина просторового відео становить приблизно 130 МБ.

Коли ви увімкнете перемикач, то побачите нову опцію “Просторове” в інтерфейсі “Відео” програми “Камера”. У лівому нижньому кутку з’явиться іконка у стилі Vision Pro. Вперше про цю зміну повідомив iSoftware Updates в X (Twitter).

Коли Vision Pro вийде “на початку 2024 року”, ви зможете переглядати ці просторові відео за допомогою гарнітури AR/VR. Ви також зможете знімати просторове відео за допомогою Vision Pro, як тільки отримаєте гарнітуру в наступному році.

“Користувачі зможуть знімати дорогоцінні моменти у трьох вимірах і переживати ці спогади з неймовірною глибиною за допомогою Apple Vision Pro”, – кажуть в Apple. “Кожне просторове фото та відео переносить користувачів назад у певний момент часу, наприклад, на святкування з друзями або на особливі сімейні збори”.

Наразі ви можете знімати просторове відео за допомогою iPhone 15 Pro, але немає можливості переглядати “просторовий” аспект. Коли ви відтворюєте відео через додаток “Фотографії”, воно виглядає як стандартне відео з роздільною здатністю 1080p, зняте на iPhone. Ідея, однак, полягає в тому, що ви можете почати знімати просторове відео вже сьогодні і мати бібліотеку контенту, коли вийде Vision Pro.

Джерело 9to5mac

Не пропустіть