Bang & Olufsen представила Beosound Emerge – тонку колонку для книжкової полиці

Компанія Bang & Olufsen представила тонку Wi-Fi колонку Beosound Emerge. Вона відмінно впишеться на книжкову полицю. Можливо, ви її навіть не помітите.

Невеликі динаміки спроектували і розташували так, щоб незалежно від розташування колонки видавати чіткий і потужний звук. Усередині чотири низькочастотних динаміка (4″), один для середніх частот (1,45″) і один для високих (0,6″). Три підсилювача: 60 ​​Вт для низьких, 30 Вт для середніх і 30 Вт для високих.

Колонка доступна в двох виконаннях: дубова кришка з тканиною і полімер з алюмінієм. Обидві виглядають чудово, в стилі Bang & Olufsen.

Для управління в верхню частину інтегрували сенсорні кнопки. Через потовщення корпусу в задній частині проблем з доступом до кнопок бути не повинно.

Beosound Emerge підтримує AirPlay 2 і Google Chromecast. Восени планують додати підтримку технології Beolink. Якщо бездротовим протоколам не довіряєте, то є порт Ethernet і комбінований роз’єм лінійного / оптичного введення.

Продажі в деяких країнах стартували сьогодні. Ціна за дерев’яну версію – 899 доларів в США (749 євро в Європі і 669 фунтів у Великобританії), за полімерну – 699 доларів в США (599 євро в Європі і 539 фунтів у Великобританії).