Бананова лихоманка: нова гра обійшла Dota 2 у Steam та наздоганяє CS2

На перший погляд, важко повірити, що проста гра під назвою Banana, де головне завдання — натискати на банан, може обійти гігантів, таких як Dota 2 та PUBG у Steam. Але саме це і сталося.

Гра Banana, розроблена компаніями Pony та AestheticSpartan і випущена Sky, з’явилася в кінці квітня. Спочатку вона залучала лише до 300 гравців одночасно. Однак, як тільки настало 7 червня, кількість гравців зросла до 88 тисяч, а потім стрімко збільшилася до 155 тисяч і продовжувала рости. За останню добу гра залучила 884 тисячі гравців, залишивши позаду навіть Counter-Strike 2.

Станом на ранок 19 червня Banana займає друге місце у рейтингу популярності Steam, випереджаючи такі ігри, як Dota 2, PUBG, NARAKA: BLADEPOINT, Apex Legends, ELDEN RING та GTA V.

Ігровий процес у Banana надзвичайно простий: гравці клацають на зображення банана, щоб отримувати ще більше бананів. Опис гри в Steam підсумовує це так: «У Banana ви клацаєте по банану, щоб отримати ще більше бананів! Кожні 3 та 18 годин ви отримуєте банан».

Як пояснює Polygon, кожен банан, який гравець отримує, додається до його інвентарю Steam, де його можна продати або купити на ринку. Деякі банани дуже рідкісні, що підвищує їх вартість. Наприклад, один з бананів під назвою Crypticnana був проданий за 378,92 долара. Існує лише 25 таких бананів. Найдорожчий банан, «Спеціальний золотий банан», був проданий за 1378,58 долара 9 червня. Водночас більшість бананів у грі коштують лише кілька центів.

Тож, якщо ви ще не пробували клацати на банан, можливо, настав час долучитися до цієї бананової лихоманки!

Джерело The Verge

Не пропустіть