AYANEO готує нову портативну розкладну консоль з AMD Ryzen 6800U та Radeon 680M

Компанія AYANEO, що останнім часом на слуху завдяки своїм портативним консолям, які намагаються конкурувати зі Steam Deck та Nintendo Switch, поділилась інформацією щодо виходу наступної консолі. Це модель AYANEO Flip, яка отримає апаратну платформу AMD та матиме форм-фактор, що нагадує Nintendo DS. Інформації щодо точної дати виходу консолі, ціни та конфігурацій поки немає.

На даний момент немає багато інформації щодо того, які характеристики буде мати нова консоль AYANEO. Відомо, що за її роботу буде відповідальний восьмиядерний процесор AMD Ryzen 6800U, що працює на частоті до 4.7 ГГц. За графічну складову буде відповідальна AMD Radeon 680M, що створена на архітектурі RDNA 2.

Пристрій також отримає 7-дюймовий екран, характеристики якого поки невідомі. Крім цього, у моделі мають бути аналогові стіки та курки. Нагадаємо, що це вже п’ята консоль, анонсована AYANEO за останній час. Також компанія нещодавно анонсувала вихід AYANEO 2, AYANEO 2 Geek, AYANEO Air та AYANEO Slide (консоль-слайдер з повноцінною клавіатурою).


Джерело Notebookcheck

Не пропустіть