Apple звинуватили у крадіжці технологій Face ID

Компанія Apple у 2017 році презентувала свій перший продукт з підтримкою технології біометричної автентифікації Face ID – ним став флагманський смартфон iPhone X. Відтоді кожного року ми бачимо нові флагманські смартфони Apple з підтримкою цієї технології, але зараз стало відомо, що на компанію подали в суд за порушення патентів, пов’язаних саме з Face ID.

Тімоті Прайор, засновник компанії Gesture Technology Partners, подав у суд на Apple за порушення патентів, пов’язаних з Face ID, Smart HDR, розпізнавання облич на фото, оптичною стабілізацією зображення та іншими технологіями, які “допомагають користувачам взаємодіяти з їхніми смартфонами”. Загалом мова йде про 5 патентів, які, за словами Прайора, були порушені компанією Apple.

Що цікаво, раніше Apple співпрацювала з Прайором, купуючи у нього деякі патенти, у тому числі його розробки в області “multi-touch” у 2010 році, які вони використовували у своїх девайсах. Загалом у Прайора у власності близько 200 патентів, які пов’язані з різними областями управління комп’ютером.

У своєму позові Прайор вимагає, щоб судом присяжних було визнано, що Apple порушила його права на інтелектуальну власність. Також він вимагає компенсувати усі збитки, включно з гонорарами адвокатам та інші юридичні витрати.

Джерело Gizchina

Не пропустіть