Apple здалася: в iOS 18 не буде власного чат-бота, схожого на ChatGPT

Марк Гурман з Bloomberg повідомив, що Apple не планує дебютувати власний генеративний чат-бот зі штучним інтелектом у своїх наступних великих оновленнях програмного забезпечення, включаючи iOS 18 для iPhone. Натомість він підтвердив, що Apple веде переговори з такими компаніями, як Google, OpenAI та Baidu, про потенційне партнерство у сфері генеративного ШІ.

Нещодавні повідомлення вказували на те, що Apple розглядала можливість ліцензування існуючих чат-ботів, таких як Gemini від Google і ChatGPT від OpenAI, але до цього часу не було явного виключення того, що Apple запропонує власного чат-бота в iOS 18.

Гурман все ще очікує, що ШІ буде в центрі уваги на щойно анонсованій конференції для розробників WWDC 2024. Він повторив, що Apple планує анонсувати нові функції ШІ, які “допоможуть користувачам у повсякденному житті”, але не надав жодних конкретних деталей. Раніше він повідомляв, що генеративний ШІ покращить здатність Siri відповідати на більш складні запитання, а також дозволить додатку “Повідомлення” автоматично завершувати речення. Очікується, що інші додатки, такі як Apple Music, Shortcuts, Pages, Numbers і Keynote, також отримають функціонал генеративного ШІ.

Apple вже обіцяла, що компанія поділиться анонсами генеративного ШІ пізніше цього року, і сьогодні компанія знову натякнула на це. WWDC 2024 триватиме з 10 по 14 червня, а відеозаписи сесій вперше будуть викладені на YouTube.

Перша бета-версія iOS 18 має стати доступною для розробників після виступу на WWDC, а для всіх користувачів оновлення очікується у вересні.

Джерело Bloomberg

Не пропустіть