Apple запатентувала кабель для зарядки, який не зношується

Заміна зношеного зарядного кабелю — прикрий факт сучасного життя, з яким багатьом з нас доводиться миритися. У багатьох користувачів вони зношуються вже за рік або два — іноді так, що використовувати їх вже не можна. Apple, схоже, знайшла вирішення цієї поширеної проблеми.

«Добре відомо, що вигин кабелю поруч з точкою підключення може викликати небажане навантаження на з’єднання проводів, що може призвести до поломки кабелю, — написала компанія у заявці на патент під назвою «Кабель зі змінною жорсткістю. — Відповідно, зазвичай на кінці кабелю передбачена муфта для зняття натягу, виготовлена ​​з твердого матеріалу».

Apple зауважила, що збільшена товщина муфт для зняття натягу в деяких випадках «може бути небажаною», тому вона вивчає інший підхід. Компанія зробить провід однієї товщини по всій довжині. При цьому вона змінить гнучкість і жорсткість шнура в різних ділянках. Це допоможе зменшити навантаження на кінці кабелю.

Подача заявки на патент не гарантує, що Apple зробить свої кабелі кращими. Однак, це говорить про те, що Apple хоча б в деякій мірі серйозно ставиться до цієї ідеї, тому в кінцевому підсумку у нас можуть з’явитися більш міцні кабелі для зарядки Lightning і MagSafe.

Джерело engadget

Не пропустіть