Apple випустила операційну систему iOS 13

Американська корпорація Apple представила фінальну версію операційної системи iOS 13 з темним режимом Dark Mode, повідомляє ixbt.com.

Зовнішніх перетворень в новій версії iOS не так багато, але функціональне наповнення оновлення виявилося на вищому рівні. iOS 13 працює швидше, ніж попередня платформа. Крім цього, в ній з’явилося безліч нововведень.

Так, в iOS 13 є темний режим, функція «Вхід з Apple», а також нова функціональність в картах. Розблокування iPhone за допомогою Face ID, як стверджують розробники, стала швидше на 30%, а додатки відкриваються до двох разів швидше.

Інструменти редагування фотографій в додатках «Фото» та «Камера» стали потужнішими і зручнішими. Тепер з їх допомогою можна редагувати відео. Новий ефект «Світла тональність» дозволяє робити чорно-білі фотографії в режимі «Портрет». У додатку «Камера» можна налаштовувати портретне освітлення, регулюючи положення і інтенсивність джерела світла для об’єкта в кадрі.

Як повідомляється, деякі додаткові функції стануть доступні 30 вересня після виходу iOS 13.1.9. Наприклад, підключення двох пар AirPods до одного iPhone, а також зачитування Siri вхідних повідомлень.

iOS 13 буде встановлена ​​на нові iPhone 11, iPhone 11 Pro і iPhone 11 Pro Max. Більш ранні моделі отримають нову операційну систему у вигляді безкоштовного оновлення. Її можна буде встановити на iPhone 2019 року, а також iPhone 8 і 8 Plus, iPhone 7 і 7 Plus, iPhone 6s і 6s Plus, iPhone SE і медіаплеєр iPod touch.

Не пропустіть