Apple відкликає MacBook Pro через можливість вибуху

Щоб нічого подібного не сталося з вами, свій ноутбук потрібно обов'язково перевірити на офіційному сайті компанії Apple

Минулого місяця Apple опублікувала інформацію про відкликання 15-дюймових MacBook Pro, які продавалися з вересня 2015 по лютий 2017 року. Представники компанії повідомили, що в них можуть використовуватися браковані акумулятори. Через день після початку відкличної компанії в Facebook з’явилося повідомлення з реальними фотографіями проблеми – на них звернули увагу в 9to5Mac.

Знімки виглядають страхітливо, але найбільше лякає потенційна можливість пожежі: повідомлення опублікував американець Стівен Ган. Ось як він прокоментував ці фотографії: «Я вже лежав у ліжку, коли почув вибух і різкий запах чогось хімічного. Звичайно ж я відразу схопився з ліжка ». Як виявилося, під час вибуху пристрій знаходився в режимі очікування і навіть не заряджався. Від можливої ​​пожежі хлопця врятувало тільки те, що ноутбук не лежав поруч з легкозаймистими предметами.

Стівен підкреслив: «Добре, що я залишив ноутбук на журнальному столику, це не дало мого дому згоріти. Зазвичай він лежить на дивані або біля зошитів ».

Страшно уявити наслідки невдалого збігу обставин. Раніше аналогічною історією на Reddit ділився відомий репер під псевдонімом White Panda. Він розповів, що з його ноутбука пішов дим, коли він працював, тримаючи його на колінах. Після цього ноутбук просто вибухнув. «Мій MacBook вибухнув в режимі звичайного використання. Ноутбук був у мене на колінах в той момент, коли з нього почав валити дим. Я швидко поставив його на підлогу. Дим посилився, а потім стався вибух. У мене навіть спрацювала пожежна сигналізація. На щастя ніхто не постраждав, але мого будинку було завдано збитків. Страшно уявити, що було б, якби я летів в цей час в літаку».

Якщо ви користуєтеся 15-дюймовим MacBook Pro, який купували в період десь між 2015 і 2017 роками, обов’язково перевірте, чи можливий в ньому брак. Якщо це так, замініть акумулятор на ньому в офіційному сервісі.

Щоб перевірити, чи підходить гаджет під програму відкликання, потрібно виконати наступні маніпуляції:

  1. Відкрити меню Apple.
  2. Вибрати пункт «Про це Mac».
  3. Скопіювати серійний номер продукту.
  4. Перейти за посиланням.
  5.  Вставити її в спеціальне поле і отримати інформацію про те, чи потрапляє пристрій під програму відкликання.

Відклична програма 15-дюймових MacBook Pro безкоштовна і добровільна. Для Apple безпека завжди стояла на першому місці, тому дивно, що на акумулятори компанія звернула увагу тільки зараз. Тим не менш, це не єдина її проблема на сьогоднішній день. У MacBook Pro ламаються шлейфи екранів, які неможливо відремонтувати, у них злазить покриття з екрану і залипає клавіатура. Ці ноутбуки компанія називає професійними і надійними.


Не пропустіть