Apple відхилила спробу Parlel повернутися до App Store

Компанія посилається на «вкрай небажаний зміст».

Компанія Apple відхилила спробу компанії Parler, що займається соціальними мережами, повторно повернутися в iOS App Store. За її словами, платформа не вирішує проблем з образливим контентом.

За даними Bloomberg, компанія Apple заявила, що останні правила спільноти Parler все ще не відповідають її стандартам.

«Простий пошук виявляє вкрай небажаний контент, зокрема образливе використання зневажливих термінів, що стосуються раси, релігії і сексуальної орієнтації, а також нацистські символи. — повідомляється в повідомленні Parler. — З цих причин ваш додаток не може бути повернений в App Store доти, поки він не буде відповідати нашим рекомендаціям».

Керівні принципи Parler забороняють загрози, спам і деякі інші категорії контенту. Однак політика мережі, дружньої до правих, залишається досить гнучкою в порівнянні з політиками інших соцмереж. Мета Parler полягає в тому, щоб «видалення користувачів або наданого користувачами контенту було зведено до абсолютного мінімуму».

Ця стратегія призвела до “конфліктів” з кількома великими компаніями. Apple і Google заборонили додаток в своїх магазинах додатків в січні, а Amazon відключила сайт від мережі, призупинивши дію угоди на надання послуг веб-хостингу.

Джерело engadget

Не пропустіть