Apple скоро представить iPad Mini Pro з 8,9-дюймовим дисплеєм і Face ID

Цього року Apple випустить кілька нових продуктів, зокрема нові пристрої MacBook і iPad. Очікується, що вони не будуть звичайними оновленнями старих продуктів, а більшість з них зможуть запропонувати нові технології.

У минулому році відомий інсайдер Мінг-Чі Куо повідомив, що Apple може випустити новий iPad Mini в першій половині 2021 року. Тепер стало відомо, що пристрій може бути запущений за кілька тижнів під назвою iPad Mini Pro.

Згідно з нещодавнім звітом, майбутній iPad Mini Pro отримає той же дизайн, що і iPad Mini. Також очікується, що у нього буде кнопка «Додому» і Touch ID, а також можливість підключення Lightning.

Однак інший звіт свідчить, що новий планшет Apple прийме більш сучасний дизайн в стилі iPad Pro і iPad Air 4. Якщо це так, то ми отримаємо iPad Mini з майже безрамковий дизайном і підтримкою Face ID.

У мережі також з’явився концептуальний рендер майбутнього iPad Mini Pro, на якому демонструється 8,9-дюймовий дисплей з мінімальними рамками. Судячи із зображення, новинка отримає підтримку Face ID, а також порт USB Type-C. Інсайдери стверджують, що планшет побудований на базі чіпсета Apple A14 Bionic і постачається з трьома варіантами зберігання — 64 Гб, 128 Гб і 256 Гб.

Джерело Gizmochina

Не пропустіть