Apple продовжує безкоштовний період для супутникових функцій iPhone 14

Сьогодні компанія Apple оголосила про продовження терміну безкоштовного використання супутникової функції Emergency SOS для користувачів iPhone 14. Раніше Apple надавала користувачам iPhone 14 два роки безкоштовного користування після активації пристрою, які мали б спливати в цей час наступного року.

Але тепер усі нинішні користувачі iPhone 14 зможуть користуватися послугою безкоштовно ще два роки. Apple не повідомила, скільки коштуватиме послуга екстреного виклику через супутник після закінчення безкоштовного періоду, і сьогоднішнє оголошення означає, що компанія може відкласти ухвалення будь-якого рішення щодо цього на майбутнє.

Безкоштовний період для користувачів iPhone 15 не був продовжений. Це означає, що користувачі iPhone 15 все ще працюють за моделлю двох безкоштовних років, які почнуть спливати у вересні 2024 року.

Це означає, що користувачі iPhone 14 та iPhone 15 побачать, що їхні безкоштовні періоди закінчуються приблизно в один і той же час, починаючи з вересня 2025 року. Це дає Apple більше часу для прийняття рішення щодо цінових планів на ці функції.

Emergency SOS через супутник дозволяє користувачам сумісних iPhone надсилати короткі текстові повідомлення до найближчих служб екстреної допомоги, навіть перебуваючи поза зоною дії Wi-Fi або стільникового сигналу. Це дозволяє людям отримати допомогу, якщо вони потрапили в біду в місцях, де зазвичай вони не мають можливості зв’язатися з кимось іншим.

Користувачі також можуть оновлювати своє місцезнаходження в додатку Find My за допомогою супутникового сигналу. В iPhone 15 Apple також розширила функцію Emergency SOS, включивши в неї зв’язок з придорожньою службою допомоги, якщо ваш автомобіль зламався.

Джерело 9to5mac

Не пропустіть