Apple показала оновлений tvOS 13

Тепер Apple TV буде мати підтримку геймпадів від ігрових консолей. Також в системі з'явиться мультиаккаунтів.

Apple показала оновлення операційної системи для фірмової телевізійної приставки Apple TV.

У tvOS 13 з’явиться підтримка мультиаккаунтів – функція зроблена спеціально для тих користувачів, у яких є кілька домочадців. Для кожного члена сім’ї система буде створювати унікальні збірки контенту. Це допоможе зробити приставку Apple більш персоналізованої. Але найдивнішим було додавання підтримки геймпадів від ігрових консолей Microsoft Xbox One і Sony PlayStation 4.

Ймовірно, в майбутньому ми можемо розраховувати на появу нових ігрових релізів на Apple TV. Бути може це ще пов’язано з активною роботою компанії над сервісом Apple Arcade, випуск якого відбудеться восени 2019 року.

Не забули і про сервіс Apple TV +. На самому початку конференції WWDC 2019 показали трейлер серіалу «Заради всього людства» (англ. «For All Mankind»), сюжет якого буде присвячений космічній гонці між СРСР і США. Вихід серіалу відбудеться разом з запуском Apple TV + восени 2019 року. Спеціально для створення ексклюзивних проектів для сервісу Apple домовилася з великими режисерами, акторами і сценаристами. Доступ до нього буде здійснюватися за передплатою. Схоже, нас чекає непогане доповнення сервісів від Netflix і HBO.


Не пропустіть