Apple планує додати на iPhone ще один магазин: в ньому будуть ексклюзивні додатки для штучного інтелекту

Досі в таборі Apple про ШІ для смартфонів майже нічого не говорили, але все зміниться з виходом iOS 18 і WWDC 2024 – щорічної конференції для розробників Apple. Очікується, що Apple не тільки анонсує нові функції штучного інтелекту в новій версії iOS, але й веде переговори з різними компаніями, в тому числі з Google, про впровадження їхніх моделей штучного інтелекту в iPhone.

Тепер, згідно з новим дослідженням, Apple також може планувати представити абсолютно новий магазин додатків зі штучним інтелектом у червні, в той самий місяць, коли вона традиційно проводить свій захід WWDC. Виступаючи на CNBC, Бен Рейтцес, керівник відділу технологічних досліджень Melius Research, сказав, що Apple насправді не відстає в гонці штучного інтелекту.

“Я думаю, що ви повинні повернутися в минуле і зрозуміти, що ця компанія має історію переконання багатьох лідерів робити додатки або щось робити з ними, поки вони вдосконалюють екосистему, для якої вони використовуються”, – сказав він, наводячи приклад того, як Стів Джобс “бігав і розмовляв з музичними компаніями, кажучи: “Послухайте, у нас є ідея про долар за пісню, і ось, будьте певні, iTunes врятував музичну індустрію”.

Далі Райтцес сказав, що в червні Apple може почати закладати основу для цього нового типу магазину додатків “для того, як він буде працювати зі штучним інтелектом” і “як ви зможете купувати додатки зі штучним інтелектом через магазин додатків”.

“Я впевнений, що в Apple будуть свої додатки. Як завжди, помічник зі штучним інтелектом. Сподіваюся, вони оновлять Siri, що, напевно, потрібно. А потім ми подивимося, як це може поширитися на лінійку сервісів”, – сказав Райтцес.

Хоча ми бачимо, що все більше гравців Android, таких як Google, Samsung та інші, починають пропонувати нові функції штучного інтелекту на своїх смартфонах, спеціальний магазин для додатків зі штучним інтелектом був би першим у цій галузі. Дати проведення WWDC цього року ще не оголошені, але ми з нетерпінням чекаємо, що ж приготувала Apple і як виробники телефонів на Android відреагують на заяви з Купертіно.

Джерело Android Authoruty

Не пропустіть