Apple офіційно похоронила популярний iPad по всьому світу

Компанія Apple офіційно визнала iPad 2 застарілим. Нагадаємо, що цей планшет був офіційно презентований у березні 2011 ще Стівом Джобсом. Нагадаємо, що iPad 2 був доданий у список застарілих девайсів у травні 2019 року у всіх країнах від США та Туреччини, оскільки у цих країнах законодавство вимагало визнавати продукт актуальним. Зараз Apple оновила список, і тепер iPad 2 застарілий по всьому світу.

Нагадаємо, що iPad 2 став на 33 відсотки тоншим за свого попередника, iPad першого покоління, так отримав велику кількість нових можливостей. Він був оснащений фронтальною камерою для викликів FaceTime, гіроскопом та оновлений двоядерним чіпсетом Apple A5, який був вдвічі швидшим по процесорній частині та у деяких ситуаціях у 9 разів швидший графічній частині за iPad першого покоління.

Apple додає у цей список продукти, випуск яких буде припинений сім років. iPad 2 був знятий з виробництва 18 травня 2014 року, а відтоді просто підтримувалися. Продукти зі списку не обслуговуюються Apple та її партнерами.Не пропустіть