Apple натякає, що в iPhone 16 з’явиться генеративний ШІ

Samsung і Google зробили функції штучного інтелекту значною частиною своїх останніх анонсів смартфонів, і тепер прийшов час Apple не відставати. Тім Кук заявив під час телефонного дзвінка після фінансового звіту компанії, що він розповість про генеративний ШІ “пізніше цього року”.

Розумним припущенням є те, що ці функції будуть представлені на WWDC влітку, перш ніж з’являться у вересні в лінійці iPhone 16.

Ось, що Тім Кук сказав про генеративний ШІ:

Що стосується генеративного ШІ, який, я припускаю, знаходиться в центрі вашої уваги, ми проводимо велику внутрішню роботу, як я вже згадував раніше. Наш почерк, якщо хочете, завжди полягав у тому, щоб робити роботу, а потім говорити про неї, а не вихвалятися перед самими собою. І ми збираємося дотримуватися цього принципу і в цьому році. Але у нас є кілька речей, якими ми неймовірно захоплені, і про які ми поговоримо пізніше в цьому році.

Код в iOS 17.4 припускає, що Siri може використовувати ШІ для підбиття підсумків, розумних відповідей у повідомленнях і ШІ в таких додатках, як Apple Music, Pages і Keynote. Очевидно, що компанія ще не визначилася з моделлю ШІ – наразі вона тестує деякі з них, які працюють на пристрої, а інші покладаються на інтернет-з’єднання.

Джерело Android Authority

Не пропустіть