Apple може повністю відмовитися від 3D Touch вже в цьому році

Якщо вірити чуткам, жодна з майбутніх моделей iPhone, які анонсують у вересні, не буде оснащена 3D Touch

«Виробники сенсорних модулів TPK Holding і General Interface Solution (GIS) неодмінно побачать зростання продажів в другій половині 2019 року. На ці показники доходів від Apple не вплине відсутність датчика 3D Touch у всіх пристроях iPhone 2019 року », – зазначено в звітах DigiTimes.

Так, спочатку ця інформація трохи шокує. Проте, багато інших джерел також визнають цей факт. Наприклад, Barclays в травні випустив аналітичний звіт, в якому йдеться про те, що в лінійці iPhone 2019 року повністю відмовляться від 3D Touch. Раніше, в січні 2019 року, The Wall Street Journal також заявив, що всі iPhone 2019 можуть поставлятися без комплектуючих для 3D Touch, що істотно знизить їх вартість. Наскільки сильно не уточнюється, але шанс на це безумовно є.

Перші кроки в цьому напрямку Apple вже зробила разом з випуском iPhone XR. Щоб зробити телефон дешевше у виробництві, компанія видалила чутливий до тиску шар, який необхідний для роботи 3D Touch. Негативних відгуків з приводу його відсутності майже немає.

Замість 3D Touch власникам iPhone XR був представлений Haptic Touch. Це маркетингова назва, яке говорить про те, що смартфон викликає додаткові змоги не після сильного натискання, а під час тривалого. На ділі це не змінює манери взаємодії з пристроєм.

Компанія планує розвивати Haptic Touch, і на черзі інші позитивні зміни, які принесуть власникам продукції Apple додатковий комфорт під час використання свого гаджета. Наприклад, повинен з’явитися попередній перегляд повідомлень електронної пошти, веб-посилань і багато іншого.

Хоч би що там було, але відмова від 3D Touch – це зміна на краще. Згідно з численними відгуками користувачів, ця функція з самого початку була не дуже корисною і не особливо зручною. До того ж це нововведення значно знижує вартість iPhone, а це вже плюс.

Хто знає, можливо, Force Touch знаходиться на одному з перших місць в списку пріоритетів розробників Apple, і надалі нас чекають якісь дійсно цікаві фішки, реалізовані за допомогою цієї функції. Поки ж ми всі з нетерпінням чекаємо нових iPhone.


Не пропустіть