Apple і Microsoft додали новий клієнт iCloud

Він дозволяє працювати з файлами з «хмари» прямо через «Провідник». Програма буде оновлюватися через Microsoft Store

У Microsoft Store став доступним офіційний додаток iCloud, що дозволяє синхронізувати файли, фотографії, пошту, календарі, контакти, нагадування і закладки з однойменного хмарного сховища. Крім того, додаток отримав нову функцію, що дозволить помітно заощадити трафік і простір на жорсткому диску.

Тепер можна переглядати папки з «хмари» прямо в «Провіднику» Windows без скачування файлів. Це чимось схоже на функцію OneDrive Files On-Demand. Файли будуть скачуватися, якщо користувач захоче їх відкрити. Додаток, встановлений з Microsoft Store, не зажадає додаткової утиліти Apple Software Update для оновлення, так як він буде оновлюватися з стандартного магазину для Windows.

У минулому році в Microsoft Store з’явився iTunes, який залишився у вигляді програми для Windows після того, як в macOS Catalina він розділився на три окремих додатки: «Музика», «Подкасти» і Apple TV. На телевізорах Samsung є додаток Apple TV і є підтримка AirPlay 2, а для Android є додаток Apple Music. Це в черговий раз доводить, що американська компанія орієнтована не тільки на апаратне і програмне забезпечення для своїх пристроїв, але і на мультиплатформенні сервіси.


Не пропустіть