Apple готує щось абсолютно нове: майбутні iPhone та iPad можуть отримати додатковий сенсорний дисплей збоку

Компанія Apple отримала ще один патент від Відомства США з питань торговельних марок і патентів (USPTO) на досить дивний дизайн iPhone та iPad. Він включає в себе сенсорний дисплей на бічній стороні пристрою. Це дуже нагадує Touch Bar, який раніше з’явився на моделях MacBook Pro, але, сподіваємось, з ширшим спектром функцій.

Бічний дисплей буде служити декільком цілям. Він міг би відображати кнопки керування та користувацькі інтерфейси, пропонувати інформацію про стан, наприклад, про заряд акумулятора та погоду, і навіть надавати додаткові можливості керування. Уявіть, що ви можете регулювати гучність або пропускати пісні на вашому iPhone за допомогою спеціального бічного дисплея, не використовуючи для цього фізичні кнопки та основний дисплей. Щось на кшталт спеціальних кнопок відтворення/паузи/пропуску на старих телефонах Nokia, але модернізованих.

Один з прикладів демонструє інтерфейс музичного плеєра, що відображається збоку, разом з назвами пісень, текстами та елементами керування гучністю і відтворенням. Це може свідчити про наміри Apple створити більш витончений і мінімалістичний дизайн у майбутньому, який доповнить їхні складні пристрої, якщо вони коли-небудь виведуть такі на ринок.

Справжня інновація полягає не просто у звичайному бічному дисплеї, а в його здатності адаптуватися до контексту. Замість того, щоб просто замінити фізичні кнопки віртуальними, бічні екрани можна буде переналаштовувати, відображаючи елементи керування та інформацію, що стосується поточної діяльності. Це відкриває двері для більш персоналізованого користувацького досвіду. Якщо смартфон впустити, це буде буквально пекло, що додає ще одну причину для занепокоєння, якщо цей патент потрапить на майбутній пристрій.

Хоча офіційні терміни випуску цієї технології залишаються невідомими (і, ймовірно, залишаться такими в найближчому майбутньому), цей патент нагадує нам про те, як такі компанії, як Apple, постійно намагаються створити наступну велику річ у смартфонах, враховуючи те, як ми досягаємо нових вершин у дизайні смартфонів. Наприклад, перегляньте патент Apple на портативний пристрій тут, який має дозволити користувачам керувати домашніми пристроями лише за допомогою жестів.

Джерело GIZMOCHINA

Не пропустіть