Apple патентує абсолютно нову технологію: мережу “розумного будинку” з керуванням “долонею”

Відомство США з патентів і торгових марок (USPTO) нещодавно видало компанії Apple черговий патент на спеціальний портативний пристрій. Схоже, компанія планує вивести можливості “розумного будинку” на зовсім інший рівень, оскільки ви зможете буквально за допомогою “долоні” керувати різними пристроями у вашому домі.

Патент описує портативний пристрій, оснащений різноманітними функціональними можливостями, призначений для взаємодії з пристроями розумного будинку і потенційно може слугувати аксесуаром для додатків доповненої реальності (AR) або віртуальної реальності (VR). Ключові особливості, описані в патенті, включають підключення до мобільної мережі та голосовий асистент управління для полегшення взаємодії з користувачем.

Пристрій також міститиме компактний сенсорний дисплей для візуального виводу та сенсорного введення. Інтегровані мікрофони вловлюватимуть голосові команди, а динаміки забезпечуватимуть виведення звуку. У патенті також детально описані можливості відстеження місцезнаходження самого пристрою з можливістю розширення цієї функціональності на пристрої, що знаходяться поруч.

Для цього пристрою може бути дуже багато застосувань. Він міг би працювати як розумний динамік з голосовим управлінням, реагуючи на команди користувача для управління пристроями розумного будинку або доступу до інформації. Патент передбачає можливість запуску різних додатків, таких як погодні програми, потокові музичні сервіси або навіть платіжні платформи. Пристрій також може використовуватися як універсальний пульт дистанційного керування для пристроїв розумного будинку, таких як колонки, освітлення, побутова техніка тощо.

Цікаво, що патент також натякає на можливість використання пристрою в якості AR/VR якоря або візуального маркера, потенційно в якості пристрою введення або забезпечення виходу для іншого AR/VR обладнання. Хто знає?

Концепція багатофункціонального портативного пристрою, який легко підключає різні гаджети розумного будинку, безумовно, цікава, якщо не сказати більше. Буде цікаво стежити за розвитком цієї концепції та спостерігати, чи перетвориться вона на комерційно доступний продукт, і як він може інтегруватися з існуючими пропозиціями Apple для розумного будинку.

Джерело Patently Apple

Не пропустіть