Apple готує не тільки складний iPhone, а й інші складні пристрої: коли вони з’являться

Вважається, що першим кроком Apple на ринок складних пристроїв буде великий пристрій – 7-8-дюймовий планшет з сімейства iPad, а пізніше – ще значно більший 20,25-дюймовий гаджет, який, ймовірно, продаватиметься під назвою Mac. Менший з них очікується у 2026/2027 роках, тоді як більший складаний пристрій може з’явитися на ринку у 2028 році.

Звичайно, в розробці також є складний iPhone. Можливо, він не з’явиться так швидко, як планувалося спочатку, але все ж може випередити інші два пристрої на ринку.

За даними звітів, спочатку Apple визначила кінець 2026 року як термін випуску складного iPhone. Тепер корейське видання Alpha Business цитує усвідомлену особу, яка стверджує, що випуск був відкладений до початку 2027 року. Це дозволить компанії з Купертіно провести “перевірку та підготовку з усіх питань, включаючи постачання та попит на складний дисплей”.

Проте часові рамки для відбору та вибору постачальників компонентів залишається незмінним. Звіти свідчать, що Apple залучила як постачальників прототипних дисплеїв і Samsung Display, і LG Display.

Жодна з цих компаній ще не виготовляла дисплей, схожий на той, що вказано на малюнку вище – саме його Apple патентувала як рішення для зменшення складки, де дисплей згинається наполовину. Це досягається шляхом вигравіювання жолобка в ультратонкому склі та його покриття гнучкими полімерами. Це дозволить панелі дисплея легше згинатися й утворювати менш помітну складку.

В будь-якому випадку, здається, що Apple планувала випустити складний iPhone разом з поколінням iPhone 18. Через затримку він може мати власний запуск або, можливо, розділити його зі складним iPad (якщо тільки той не постраждає від власної затримки).

Джерело Android Authority

Не пропустіть