Apple AirTag – маячки, з якими ви перестанете губити речі

Аналог Galaxy SmartTag+ для екосистеми Apple.

В рамках нової весняної презентації Apple офіційно представила маячки AirTag. Це мініатюрний і легкий пристрій, який можна закріпити на важливих речах. Круглі мітки мають логотип Apple на задній панелі, а за розміром вони трохи більше пляшкової кришки.

За підтримку зв’язку відповідає чіп U1, який Apple вже використовує в iPhone 11 і iPhone 12 і планує вбудовувати практично в усі свої нові гаджети – не тільки з метою інтеграції AirTag в екосистему, але і для поліпшення точності функції «Знайти iPhone» і AirDrop. За місцезнаходження цінностей з прикріпленими AirTag можна буде стежити через «Локатор» в розділі «Речі» – відповідна функція недавно стала доступна для всіх користувачів.

AirTag можна персоналізувати за допомогою гравіювання – це може бути текст або емодзі. Подібну гравіювання можна додати і на iPhone, iPad і AirPods при покупці через офіційний магазин Apple. Разом з маячками в продаж запустять і ряд аксесуарів – це силіконові і шкіряні ремінці, за допомогою яких маячки легко закріпити на будь-які речі: від ключів до рюкзака.

Коштувати гаджет буде 29 долл, а набір з чотирьох оцінили в 99 долл. У продаж новинка надійде 30 квітня, попередні замовлення відкриються в цю п’ятницю.

Не пропустіть