Android 14 вже можна спробувати

Компанія Google випустила першу preview-версію Android 14 для розробників. Логотип нового Android 14 нагадує лого космічних місій NASA. Система вже доступна для власників Pixel 4a 5G, Pixel 5, Pixel 5a 5G, Pixel 6, Pixel 6a, Pixel 6 Pro, Pixel 7 та Pixel 7 Pro. Основний акцент в новій системі зроблений на бекграунд-процеси для оптимального споживання ресурсів та покращення автономності.

Android 14 розробляється з урахуванням потреб гнучких пристроїв та планшетів. У Google кажуть, що Android 14 побудований на тих напрацюваннях, які були зроблені в Android 12L та Android 13 для підтримки гнучких пристроїв та планшетів, тому слід очікувати від нової системи навіть кращої оптимізації під ці види девайсів.

Також важливим пунктом нової системи Android 14 стане покращена безпека. Система буде блокувати встановлення/стороннє завантаження додатків з TargetSDKVersion нижчою за 23, що відповідає Android 6. Окрім цього, буде покращена протидія різним видам injection, а також з’являться Credential Manager та Passkey для покращеної автентифікації та менеджменту паролів.

Джерело GSMArena

Не пропустіть