Аналітики розкрили всі подробиці про iPhone 13

Нові флагманські смартфони Apple повинні бути презентовані вже восени цього року, і зараз у Мережі з’являється все більше й більше даних про них. Нагадаємо, що у червні стало відомо, що всі смартфони модельного ряду iPhone 13 будуть оснащені датчиком LiDAR, а у Pro-моделей буде до 1 ТБ внутрішньої пам’яті. Після цього з’явилася інша аналітична інформація, в якій було вказано, що LiDAR буде лише у Pro-моделях, а об’єм пам’яті буде обмежений до 512 ГБ.

Зараз, щоправда, з’явилися найновіші дані, і вони поступають від інсайдерів, що стежать за ланцюжками поставок комплектуючих у Азії, через що викликають довіру. У цих даних стверджується, що початкова інформація була правдивою, і LiDAR буде у всіх iPhone 13, а версії з 1 ТБ внутрішньої пам’яті – лише у Pro-версій. Це означає, що для них об’єм пам’яті у стартових версіях також буде подвоєний, через що мінімальний варіант отримає 256 ГБ.

Нагадаємо, що про iPhone 13 на даний момент досить багато чуток, які вказують на те, що Apple додасть давно очікувані фішки. Окрім зменшення розміру вирізу під фронтальну камеру та систему датчиків True Depth, iPhone 13 повинен отримати Always On Display. У випадку Pro-версій також очікується підтримка частоти оновлення 120 Гц. Усі чотири моделі iPhone 13 повинні отримати більш об’ємні акумулятори, просунутіші камери та новий флагманський чіпсет Apple A15, виготовлений за 5-нанометровим техпроцесом.

Також є аналітичні дані щодо того, що iPhone 13 покаже себе у продажах так само, як iPhone 12, або й перевершить попередника. Теперішні об’єми поставок розраховані на виробництво 90-100 мільйонів смартфонів, що достатньо відчутно перевершує 80 мільйонів минулого року. Очікується, що цього року не буде перенесень презентації через затримки у поставках, як це було минулого року, тому iPhone 13 повинен бути презентований протягом третього тижня вересня.

Не пропустіть