AMD Radeon RX 6000 офіційно анонсовано

Компанія AMD, крім презентації нових процесорів Ryzen 5000, також анонсувала нове покоління своїх графічних адаптерів RX 6000. СЕО компанії офіційно підтвердив, що презентують нові графічні адаптери, як і очікувалося раніше, вже 28 листопада. На жаль, поки нам офіційно не розкрили список характеристик нових відеокарт, але поділилися деякими цифрами.

На жаль, поки ці цифри важко порівнювати з результатами графічних адаптерів Nvidia, оскільки ми не знаємо ні ціну відеокарт, ні сцен, у яких були протестовані адаптери, ні систем, на яких проводилося тестування. Тим не менше, можна стверджувати, що показник FPS приблизно відповідає показнику GeForce RTX 3080 від NVIDIA, що тішить.

Скоріш за все, нам показали показник флагманської відеокарти, яка вийде під назвою RX 6900 XT або RX 6950 XT. Якщо ця відеокарта справді буде показувати потужність на рівні з вищезгаданою відеокартою від NVIDIA при меншій ціні, цілком можливо, що нас очікує революція, яку по масштабах можна порівняти з тією, яку створили AMD Ryzen на архітектурі ZEN 2. Детальнішої інформації слід очікувати вже ближче до офіційної презентації, яка, нагадаємо, пройде вже 28 листопада.


Не пропустіть