AMD підтвердила використання графіки RDNA2 у Samsung Exynos

Компанія AMD офіційно підтвердила, що новий чіпсет Exynos від Samsung буде використовувати графічний процесор на базі архітектури RDNA2 – такі процесори були вперше презентовані у PlayStation 5 та Xbox Series X. Ці дані розкрила гендиректор AMD Ліза Су в рамках AMD Taipei Computer Show.

Голова AMD підтвердила, що високопродуктивні графічні адаптери AMD будуть використовуватися Samsung. Що важливо, планується використання передових технологій, як трасування променів та рендеринг з динамічною частотою кадрів. В ході презентації було сказано, що Samsung повинна презентувати вже до кінця цього року новий чіпсет Exynos з графічним адаптером AMD.

Згідно з останніми даними, цей чіпсет повинен отримати назву Samsung Exynos 2200. Вона буде використовуватися не лише в ноутбуках, але й усмартфонах. Згідно з останнінми даними, продуктивність процесорної частини Exynos 2200 буде на 25 відсотків більшою, ніж у актуального покоління, а графічної – на 150 відсотків.

Очікується, що цей чіпсет стане конкурентом Qualcomm Snapdragon 895 та буде використовуватися у Samsung Galaxy S22 та інших смартфонах. Очікується, що перші смартфони з цим чіпсетом з’являться на ринку вже в січні.

Не пропустіть